Odnajdź swoje miejsce na Kasperiańskich Dniach Młodych

W czwartek 18 sierpnia o godz. 18:00 po raz 14. rozpoczną się w Częstochowie Kasperiańskie Dni Młodych, tym razem pod hasłem „Tam gdzie trzeba”. W programie przewidziano m.in. świadectwa, warsztaty z dobra oraz piękna, spektakl, a także prelekcję o misjach w Gwatemali i Peru.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Domu św. Kaspra przy ul. Mąkoszy w Częstochowie. O myśli przewodniej tegorocznych Kasperiańskich Dni Młodych mówi misjonarz Krwi Chrystusa i współorganizator wydarzenia, ks. Damian Siwicki:

Chcemy się skupić się na tym ,że każdy z nas szuka w życiu harmonii i będziemy próbować znaleźć w codzienności rzeczy, które codziennie mogą nam wskazywać miejsca, w których powinniśmy się znaleźć. W tym mają nam pomóc zaproszeni goście, którzy dadzą świadectwo swojej przemiany życia.

Oprócz świadectw, z których będzie można się dowiedzieć jak radzić sobie np. z poczuciem osamotnienia, będzie można też wziąć udział w warsztatach z pierwszej pomocy by umieć czynić dobro oraz w warsztatach florystycznych, by nauczyć się wyrażać piękno. Szczegóły odnośnie wydarzenia, harmonogram zajęć oraz sposoby rejestracji dostępne są na stronie internetowej 14. Kasperiańskich Dni Młodych.

Źródło: Demotywatory.pl
Skip to content