Częstochowscy kryminalni wyjaśniają sprawę zabójstwa 51-latka z Blachowni

Kryminalni z Częstochowy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem. Ciało 51-latka znaleziono w parku przy ulicy Częstochowskiej w Blachowni. Do sprawy zatrzymano 51-letniego mężczyznę.

Wczoraj około godziny 21.30 do Komisariatu Policji w Blachowni zgłosił się 51-letni mieszkaniec Blachowni, który przyznał, że godzinę wcześniej zabił swojego sąsiada. Mężczyzna wskazał miejsce, gdzie miał tego dokonać. Policjanci tam pojechali i potwierdzili zgłoszenie. W parku przy ulicy Częstochowskiej w Blachowni znaleźli leżącego z raną kłutą mężczyznę. 51-latek nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali kryminalni oraz policyjny technik, którzy zabezpieczali ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. 51-latek w chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 3 promile. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora. Śledztwo w tej sprawie prowadzi częstochowska prokuratura.

Źródło: KMP Częstochowa

Skip to content