Listopadowa przerwa reprezentacyjna

Trwa listopadowa przerwa reprezentacyjna, podczas której na zgrupowaniach kadr narodowych będzie przebywało pięciu zawodników Rakowa, w tym jeden wypożyczony do innego klubu.

Swoje drugie powołanie do reprezentacji Ekwadoru otrzymał John Yeboah. “La Tri” rozegra w listopadzie dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2026, z Wenezuelą oraz Chile.
– Wenezuela – Ekwador (16 listopada, 23:00)
– Ekwador – Chile (22 listopada, 0:30)

Na zgrupowanie reprezentacji Rumunii uda się Bogdan Racovițan. Kadrę obrońcy Rakowa czekają dwa mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Ich rywalami będą Izrael oraz Szwajcaria.
– Izrael – Rumunia (18 listopada, 20:45)
– Rumunia – Szwajcaria (21 listopada, 20:45)

Na liście powołanych do reprezentacji Bośni i Hercegowiny po raz kolejny znalazł się Adnan Kovačević. Jego kadra również rozegra dwa mecze eliminacji do mistrzostw Europy. Bośnia zmierzy się z Luksemburgiem i Słowacją.
– Luksemburg – Bośnia i Hercegowina (16 listopada, godz. 20:45)
– Bośnia i Hercegowina – Słowacja (19 listopada, godz. 20:45)

Powołanie do reprezentacji Polski U-21 otrzymał Kacper Bieszczad. Biało-Czerwoni w listopadzie rozegrają dwa mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, z Izraelem oraz Niemcami. W kadrze powołanej przez trenera Adama Majewskiego znalazł się również Jakub Mądrzyk, wypożyczony do Miedzi Legnica.
– Polska – Izrael (17 listopada, 16:00)
– Niemcy – Polska (21 listopada, 18:00)

Do kadry Grecji powołanie otrzymał Giannis Papanikolaou. Pomocnik “Medalików” nie uda się jednak na zgrupowanie swojej reprezentacji ze względu na kontuzję barku.

źródło: www.rakow.com

Skip to content