Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa, zaprasza 12 lutego na bezpłatne warsztaty poświęcone identyfikacji ryzyk związanych z sukcesją międzypokoleniową oraz sposobom zarządzania tymi ryzykami.

Na spotkaniu eksperci opowiedzą o zarządzaniu ryzykiem sukcesyjnym, m.in. o tym czym jest sukcesja w firmie rodzinnej i czy zawsze przebiega tak samo, przeanalizują pojęcie ,,ryzyka sukcesyjnego” oraz kwestie dziedziczenia rodzinnego biznesu. Uczestnicy poznają także 8 kroków do skutecznej sukcesji.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego, godz. 11.00, w sali szkoleniowej Polontex (ul. Rejtana 25/35).

Organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych i Kancelarią Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Szczegóły w zaproszeniu.

źródło: czestochowa.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content