Dzień Kobiet w Filharmonii

Koncert z okazji Dnia Kobiet/fot. Filharmonia Częstochowska

Według fanów Seweryna Krajewskiego, wrażliwość jego muzyki zapada w sercach na lata. Piosenki kompozytora, cechujące się szczególną nastrojowością oraz emocjonalnością, zabrzmią 5 marca w Filharmonii Częstochowskiej. Wydarzenie pod hasłem „Nie jesteś sama – Krajewski symfonicznie” rozpocznie się o godzinie 19.00.

Na koncert z okazji Dnia Kobiet melomanów zaprasza Adam Klocek, dyrektor Filharmonii Częstochowskiej:

– 5 marca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pt. „Nie jesteś sama – Krajewski symfonicznie”. Chcemy przypomnieć piękne i wzruszające piosenki Seweryna Krajewskiego, którego wyjątkowa wrażliwość zapada w sercu na długo. Wszystko to w aranżacjach Leszka Kołodziejskiego. Do udziału w projekcie zaproszono wspaniałą solistkę Izę Połońską oraz Wojciecha Myrczka – laureata wielu wokalnych konkursów jazzowych w kraju i oraz poza jego granicą. 

Z powodu stanu epidemicznego wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jedną z wytycznych jest możliwość udostępnienia dla słuchaczy jedynie połowy miejsc na sali:

– Podczas pobytu w Filharmonii Częstochowskiej wszystkich obowiązuje zasłonięcie nosa i ust maseczką, poddanie się bezdotykowemu badaniu temperatury, a także dezynfekcja rąk i zachowanie odpowiedniego dystansu. Przed wejściem na salę należy też wypełnić stosowne oświadczenie.

Początek koncertu muzyki Seweryna Krajewskiego już 5 marca o godz. 19.00

ABK

Nie jesteś sama – Krajewski symfonicznie/fot. Filharmonia Częstochowska