Dłuższy weekend, dłuższe podróże

Nadchodząca majówka to idealny moment na bliższe i dalsze wycieczki. Koleje Śląskie zachęcają, by w podróż wybrać się pociągiem. Tym bardziej, że z okazji długiego weekendu wydłużona zostaje ważność niektórych biletów.
Z okazji majowego weekendu rozszerzony zostaje okres obowiązywania biletu SilesiaWeekend oraz Śląskie dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny. Pierwszy z nich będzie ważny od godziny 18:00 w piątek (28 kwietnia) aż do 6:00 w czwartek (4 maja). Oferta Śląskie dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny będzie natomiast ważna od godziny 14:00 w piątek (28 kwietnia) do godziny 23:59 w środę (3 maja).

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content