Jubileuszowy mural z wilkiem
Dzisiaj przy ul. Staszica oficjalnie odsłonięto mural upamiętniający 35-lecie Straży Granicznej. Podczas uroczystości władze miasta reprezentował zastępca prezydenta Częstochowy Ryszard Stefaniak. Pomysłodawcy akcji podkreślali, że mural jest wyrazem uznania dla
Czytaj dalej